Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 09.09.2024, 13:11

Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №24

Меню сайту
Архів новин
Пошук по сайту
Вхід
On-Line
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний вісник

                              



                               ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

  ЧЕРКАСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №24

1. Приходити на заняття завчасно, за 10-15 хв. до їх початку.
2. Вчасно підготувати шкільне приладдя до уроку.
3. Бережливо користуватися підручниками (обгорнути, закладки).
4. Зошити тримати чистими, охайними, підписувати за встановленим зразком, дотримуватися правил графічного режиму.
5. Розмовляти спокійним тоном, не кричати.
6. Не ображати і не сваритися з однокласниками.
7. Не бігати, не смітити, чемно виконувати обов'язки чергового.
8. Не перебивати того, хто говорить; говорити лише правду.
9. Завжди допомагати товаришам.
10. Знай: дзвінок з урока дається для вчителя, на урок - для тебе.
11. Берегти шкільне майно, надавати посильну допомогу у його ремонті; бережливо ставитися до своїх і чужих речей.
12. Без дозволу і погодження не залишати навчальний заклад під час уроків.
13. Не пропускати заняття без поважних причин.
14. Не приносити в школу нічого зайвого.
15. Дотримуватися встановленої форми одягу: повсякденний одяг:
для хлопців: костюм чорного кольору, сорочка світлих тонів, галстук;
для дівчат: сарафан, брюки або спідниця, піджак чорного кольору, блуза або гольф світлих тонів святковий - білий верх, темний низ;
спортивний одяг доцільний тільки на уроках фізкультури; зачіска повинна бути охайною, волосся не повинно заважати роботі учнів на уроці;
манікюр не повинен бути яскравих тонів;
легкий макіяж дозволяється лише ученицям 10 - 12-х класів; дорогоцінні ювелірні прикраси та мобільні телефони заборонені.
16. У школі не користуватися мобільним телефоном. (З 1 вересня 2007 року забороняється використання мобільних телефонів під час проведення навчальних занять. (Наказ Міністерства освіти і науки України № 420 від 24.05.2007 р.)
17. Поза школою, скрізь і всюди, поводитися так, щоб не осоромити своє ім'я та свою гідність, не заплямувати честь навчального закладу.
18. Завжди пам'ятати: вчинки, мова, вихованість та вміння поводитися - то рівень власної культури, рівень авторитету його навчального закладу та рівень поваги до своїх наставників.


Спілкування через Інтернет: чого від нього чекати і як з ним поводитися

 

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування. І це стало можливим завдяки Чату, вКонтакті та іншим подібним сайтам.

Тобі відомо, що таке Чат? Так, дійсно, це швидкий спосіб знайти для себе нових друзів, поспілкуватися з ними на будь-які теми, отримати корисні поради. А вКонтакті ще можна побачити фотокартки, відеоролики і мати уявлення з ким розмовляєш, завдяки тій інформації, яку розміщує на своїй сторінці людина. Але спілкування в Інтернеті приховує небезпеку, яка проявляється в тому, що ти не бачиш свого віртуального знайомого, а тому не можеш бути впевнений у тому, що ця людина безпечна для тебе. Ти можеш вважати, що спілкуєшся зі своїм однолітком, а він або вона насправді може виявитися дорослим чоловіком або жінкою, а ще гірше – злочинцем. 

Отже, пам’ятай про те, що спілкування у чаті, вКонтакті та на інших подібних сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для тебе. Тому, щоб уберегти себе від неприємностей ти повинен постійно пам’ятати нескладні правила безпечної поведінки під час бесіди з незнайомцями або новими друзями, з якими ти познайомився саме в Інтернеті, а не в реальному житті.

 Ми розповімо тобі про ці правила, а також про ті небезпечні ситуації, в які вже потрапляли юні користувачі, які спілкувались по Інтернету. Ти маєш знати про всі небезпеки, які містить у собі подібне спілкування.

Увага! Завжди пам’ятай про те, що ти спілкуєшся з людиною, про яку тобі нічого невідомо, тому не довіряй їй свої таємниці або думки. Краще поділися ними зі своїми батьками чи справжніми, а не віртуальними друзями. 

СПІЛКУЮЧИСЬ В ІНТЕРНЕТІ ТИ, ЗАРАДИ СВОЄЇ БЕЗПЕКИ, НЕ ПОВИНЕН НІКОЛИ:

повідомляти своєму віртуальному другу своє прізвище, домашню адресу, номер свого мобільного або домашнього телефону, номер та місцезнаходження своєї школи та інші дані;

розміщувати фотокартки, на яких ти оголений або у нижній білизні чи піжамі, а також відправляти комусь свої фото електронною або звичайною поштою;

повідомляти пароль до своєї Інтернет-сторінки. Твій пароль як ключ від твоєї квартири, тому нікому його не віддавай!;

казати, що ти вдома знаходишся один;

казати, що ти сам знаходишся перед комп’ютером. Скажи краще, що час від часу до тебе у кімнату навідуються твої батьки;

обговорювати теми, які тобі неприємні або яких ти соромишся;

показувати віртуальному другу перед Веб-камерою своє тіло або якісь його частини, робити те, що тобі не подобається.

відповідати на питання, які стосуються твого особистого життя або твого тіла. Пам’ятай: твоє тіло належить тільки тобі і ніхто не має права розмовляти про нього з тобою!;

розповідати багато про своїх друзів, знайомих та родину, особливо, видавати їхні таємниці;

відправляти поштою або передавати через когось свої особисті речі співрозмовнику по Інтернету;

Крім того:

при реєстрації у Чаті ніколи не заповнюй поля, де від тебе вимагають прізвище, номер мобільного та домашнього телефону, домашню адресу. Якщо ці поля обов’язкові, то краще вигадай для себе прізвище, адресу та номер телефону. Це потрібно для твоєї безпеки. Взагалі, для реєстрації у Чаті, вКонтакті та на інших подібних сайтах створи для себе окрему електронну поштову скриньку; 

коли вигадуєш у Чаті для себе нікнейм, то він не повинен бути схожим на твоє прізвище. Також він не повинен стосуватися твого зовнішнього вигляду;

у вКонтакті та подібних сайтах обмеж доступ до твоєї сторінки невідомих тобі людей. Додавай до списку своїх друзів лише тих, кого ти добре знаєш у справжньому житті;

Пам’ятай: спілкування в Інтернеті не є твоїм обов’язком, тому якщо тобі це більше не подобається або тебе лякають твої Інтернет-друзі, то лише вимкни комп’ютер і не повертайся більше до спілкування онлайн!

 Увага! Ніколи за жодних умов не погоджуйся на особисту зустріч у реальному світі зі своїм Інтернет-другом. Якщо ти все-таки вирішив зустрітися з ним, то нехай обов’язково батьки чи інші дорослі, яким ти довіряєш,  прийдуть з тобою на зустріч. Ти можеш також сказати про це своєму віртуальному другу. Місце для зустрічі повинно бути таким, де постійно знаходиться багато людей, наприклад, парк розваг, каток.

Якщо твій знайомий з Інтернета постійно вимагає від тебе зустрітися з ним або щось зробити для нього, продовжує це робити, незважаючи на твою відмову або небажання, то ти обов’язково маєш розповісти про це своїм батькам або іншим дорослим, яким ти довіряєш! 



Корисні посилання
Сайт міністерства освіти
Центр оцінювання якості
Інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Департамент освіти
Черкаський методичний кабінет
Черкаськa спеціалізованa школа І-ІІІ ступенів № 17
Черкаськa загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №34
Черкаськa спеціалізованa школа І-ІІІ ступенів №28
Черкаськa загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
Черкаськa спеціалізованa школа І-ІІІ ступенів №3
Черкаський Гуманітарно-Правовий ліцей
Черкаська Гімназія №9
Календар
«  Вересень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Create by Hitch © 2024